Či ste zalietaný modelár či nováčik, môžete sa po dohode s našim klubom prísť pozrieť na naše letisko, vidieť ako náš klub funguje a v neposlednom rade užiť si pekný deň na letisku.

Ak Vás RC lietanie iba zaujíma a neviete, či by Vás to ozaj chytilo, neinvestujte zbytočné peniaze! Kontaktujte nás a môžete si lietanie s modelmi vyskúšať s niektorým zo skúsených pilotov nášho klubu.

Náš klub stále naberá nových členov. Ak Vás to chytí za srdce, kúpite si vlastné vybavenie a môžete tiež požiadať o členstvo v klube.

Klub zabezpečuje pre svojich členov technické zázemie a ďalší rozvoj klubového letiska. Člen klubu má voľný   prístup do klubových priestorov a právo využívať   tieto priestory na účely na ktoré sú určené.

Základné informácie o členstve


Základný členský príspevok sa stanovuje na 80 € na rok, a je splatný v dvoch splátkach:

1. splátka 40 € do 31.3. kal. roka

2. splátka 40 € do 31.8. kal. roka

Po zaplatení tohto členského príspevku nemá člen voči klubu žiadne iné povinnosti. V prípade, že člen vyvíja aj aktivity pri chode a prevádzke klubu, napr. kosenie letiska, prípadne iné brigády pre rozvoj klubu, členské sa mu znižuje v adekvátnej výške.

 

V prípade záujmu o členstvo v našom klube je potrebné kontaktovať vedenie klubu cez kontaktný formulár.

Attachments:
Download this file (Evidenčný list člena.doc)Evidenčný list člena.doc[Prihlasovací formulár zašlite na vedenie(zavináč)1rcmodelklub.sk]186 kB

Hosting na mieru už od 5,5 Eur od spoločnosti WebSupport.sk