Akcia "Ambasador MK Revúca"

Dňa 2.9.2012 sme sa vybrali navštíviť modelárskych priateľov z Revúcej. Zúčastnili sme sa na akcii volného stretnutia modelárov, ktorú usporiadal MK Ambasador Revúca. Slniečko neprerušene svietilo a aj keď občas zafúkal vietor dá sa povedať, že počasie prialo celej akcii.

Za náš klub sa na akcii zúčastnili modelári Macicha, Hlawiczka, Nemec, Čecho, Sabol a Prokop. Prinášame zopár fotografií s tejto akcie.

 

Toto je naša "letka".

Pohľad na divákov tohto stretnutia.

Časť depa s  lietadlami.

Naše depo. Postupne sme sa všetci predviedli aj pri lietaní.

Usporiadatelia nám pripravili pohostenie v podobe dobrého guláša, ktorý pripravovali priamo na mieste. A tak celé doobedie rozvoniaval guláš po okolí.

Záverom môžeme konštatovať, že celé podujatie sa vydarilo. Modelári z MK Ambasadoru Revúca sa vynasnažili pripraviť, na stiesnenom prostredí svojho malého letiska, čo najkvalitnejšie podujatie. Tešíme sa už teraz na opätovné stretnutie.

P.S. Nedá mi nepovedať aj druhú stránku poznatku. Po takýchto stretnutiach pochopíme aký "modelársky luxus" máme na našom domácom letisku.

 

 

Komentáre (0)

Cancel or

Hosting na mieru už od 5,5 Eur od spoločnosti WebSupport.sk