Pohoda 2013

Prešiel rok a opätovne sme sa zišli na našej klubovej akcii „POHODA“. Raz ročne sa snažíme osloviť a pozvať čo najširšiu komunitu leteckých modelárov zo širokého okolia ale zároveň ukázať krásy tohto koníčka aj širokej verejnosti.

 

Účasť bola veľmi dobrá a po prvý krát nás navštívili aj kolegovia z Maďarska. Aj počasie nám prialo a po celé stretnutie vydržalo pri príjemnej teplote aj bez hrozivého dažďa z predošlých dní.  Na stretnutí sa predviedli piloti od malých epp modelov až po trojmetrové akrobaty, vrtuľníky, vetrone, autíčka ale aj pásové vozidlá.

O zaujímavé letové ukážky sa postaral pilot hosť Michal Schreiner zo svojou perfektnou 3D akrobaciou liatadla Thunder . Náš člen klubu Kristián Popivčák predviedol unikátnu pilotáž pri ktorom súčasne riadil dva modely z kategórie epp kombatov a to ešte dokázal aj predvádzať „seky“ stušiek. Určite však nezabudneme aj na ostatné ukážky pilotáže vrtuľníkov alebo iných lietajúcich strojov.

O hudbu a dobrú náladu sa starol náš  „DJ“ Feri  Hadaš a o pohostenie „Gril-majster“  Feri Sabol, ktorý pripravoval pohostenie pre pilotov.

Prikladám zopár fotografií  a už sa tešíme na budúcoročnú Pohodu.

Komentáre (0)

Cancel or

Hosting na mieru už od 5,5 Eur od spoločnosti WebSupport.sk